load time total: 370 ms
load time database: 104 ms
load time sorting: 141 ms
Vis alle Få pladser Ledige Venteliste Udsolgt
Start tid Vis alle
Vis alle
Fra kl. 8
Fra kl. 9
Fra kl. 10
Fra kl. 11
Fra kl. 12
Fra kl. 13
Fra kl. 14
Fra kl. 15
Fra kl. 16
Fra kl. 17
Fra kl. 18
Fra kl. 19
Fra kl. 20
Fra kl. 21
Vis alle
Vis alle
Vis alle
Vis alle
Instruktør Vis alle
Vis alle
resultater for
Mandag
U11 Drenge (040)
Kl. 16:00 - 17:15
Flere tider
Hallen
9 - 10 år
Årgang 2010/2011 Holdleder Rasmus Bisbjerg
U9 Drenge (009)
Kl. 16:00 - 17:00
Flere tider
Hallen
7 - 8 år
Her spiller drenge og piger på 7-8 år
U15 piger (050)
Kl. 17:15 - 18:30
Flere tider
Hallen
10 - 13 år
Årgang 2005/2008. Holdleder Afventer
U13 Drenge (060)
Kl. 18:30 - 19:45
Flere tider
Hallen
11 - 12 år
Årgang 2008/2009
U19 Herrer (090)
Kl. 19:00 - 20:30
Flere tider
Hallen
17 - 18 år
Årgang 2002 og 2003
Damer 2. division (200)
Kl. 20:00 - 21:30
Flere tider
Hallen
16 - 99 år
Årgang øvede Holdleder: Benedikte Storklund
Herrer 2. division (300)
Kl. 21:00 - 22:30
Flere tider
Hallen
18 - 99 år
Årgang Herrer Øvede Holdleder: Johan Filrup
Tirsdag
U15 Drenge (085)
Kl. 18:00 - 19:30
Flere tider
Hallen
13 - 14 år
Årgang 2006-2007
Forældre/motions basket (415)
Kl. 19:30 - 21:00
Flere tider
Hallen
29 - 99 år
Onsdag
U13 Drenge (060)
Kl. 16:00 - 17:30
Flere tider
Hallen
11 - 12 år
Årgang 2008/2009
U9/U11 Piger (002)
Kl. 16:00 - 17:00
Flere tider
Hallen
8 - 10 år
Her spiller piger på 8-10 år
Olympic Kangaroos (045)
Kl. 17:00 - 18:00
Flere tider
Hallen
8 - 23 år
Basketball for udviklingshandicappede i alderen 8-23 år
U15 piger (050)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Hallen
10 - 13 år
Årgang 2005/2008. Holdleder Afventer
U11 Drenge (040)
Kl. 17:30 - 19:00
Flere tider
Hallen
9 - 10 år
Årgang 2010/2011 Holdleder Rasmus Bisbjerg
U19 Herrer (090)
Kl. 19:00 - 20:30
Flere tider
Hallen
17 - 18 år
Årgang 2002 og 2003
Damer 2. division (200)
Kl. 20:00 - 21:30
Flere tider
Hallen
16 - 99 år
Årgang øvede Holdleder: Benedikte Storklund
Motionsbasket (417)
Kl. 21:00 - 22:30
Flere tider
Hallen
20 - 99 år
Motionister
Torsdag
Herrer 2. division (300)
Kl. 20:30 - 22:00
Flere tider
Hallen
18 - 99 år
Årgang Herrer Øvede Holdleder: Johan Filrup
Fredag
U15 Drenge (085)
Kl. 16:00 - 17:15
Flere tider
Hallen
13 - 14 år
Årgang 2006-2007
Få pladser
Open gym (501)
Kl. 17:15 - 19:30
Flere tider
Hallen
0 - 0 år
Open Gym for eksisterende hold, det er ikke muligt at tilmel...
Lørdag
Støttemedlem (500)
Kl. 08:30 - 09:00
Flere tider
Hallen
0 - 99 år
Her kan du oprette et passivt medlemskab og derved støtte klubben
U9 Drenge (009)
Kl. 08:45 - 10:00
Flere tider
Hallen
7 - 8 år
Her spiller drenge og piger på 7-8 år
U9/U11 Piger (002)
Kl. 08:45 - 10:00
Flere tider
Hallen
8 - 10 år
Her spiller piger på 8-10 år
Mikro MIX U7 (12)
Kl. 08:45 - 10:00
Flere tider
Hallen
5 - 6 år
Her spiller piger og drenge på 5-6 år
Nanobasket (015)
Kl. 10:00 - 11:15
Flere tider
Hallen
2 - 6 år
Årgang 2014-2018 Godt alternativ til gymnastik - træning fr...
U11 Drenge (040)
Kl. 10:00 - 11:15
Flere tider
Hallen
9 - 10 år
Årgang 2010/2011 Holdleder Rasmus Bisbjerg
Fitness Basket (420)
Kl. 11:15 - 12:45
Flere tider
Hallen
25 - 99 år
Fitnessbasket for mænd og kvinder i alle aldre. Klassisk ci...
U13 Drenge (060)
Kl. 11:15 - 12:45
Flere tider
Hallen
11 - 12 år
Årgang 2008/2009
U15 piger (050)
Kl. 12:30 - 14:00
Flere tider
Hallen
10 - 13 år
Årgang 2005/2008. Holdleder Afventer